1397 خرداد
دوشنبه
28

راه اندازی سرویس مشــــــــاوره تلفنـــی

در طول روز بسیاری از خانواده ها امکان و فرصت صحبت رو در رو با مشاور را پیدا نمیکنند و از این رو تلفن به عنوان یک وسیله عمومی‌ و در دسترس میتواند به راحتی‌ وسیله ارتباط افراد با یکدیگر شود و سبب صرفه جویی در وقت و هزینه گردد.در بعضی موارد آداب و رسوم اجتماعی , نسبت ها و باور های مذهبی‌ مانع مراجعه افراد به مشاورین و وکلا میشود و این پیش درآمدی است برای بروز مشکلات بزرگتر ... با استفاده از سیستم مشاوره تلفنی ضمن برآورده شدن نیازهای حقوقی , شما از مزایای زیر بهره مند میشوید·          بدون پرداخت هزینه رفت و برگشت در ترافیک شهر و جستجوی محل پارک خودرو بدون نوبت با مشاور در تماس هستید.
·        پرداخت هزینه مشاوره کمتر از مراجعه به مرکز مشاوره خواهد بود.
·        از سراسر ایران می توانید با ما در تماس باشید
·        در ساعات غیر اداری و به هنگام بحران با یک تماس همیشه راهنمای شما هستیم.
·        در مشاوره از طريق تلفن، تماس گيرنده در معرفي خود آزاد است و به لحاظ چهره و مشخصات ظاهري ناشناس خواهند ماند.
·        تماس گيرنده در بيان افكار و احساسات , احساس امنيت و راحتي بيشتري خواهد كرد و امكان برقراري ارتباط عميق تري فراهم خواهد شد.
·        در مشاوره تلفني، تماس گيرنده در صورت نياز از آزادي محض براي قطع تماس و ترك مشاوره برخوردار است.
·        در مشاوره تلفني مداخله سريع در موارد بحراني صورت مي گيرد.
·        افراد شاغل و پر كار كه قادر نيستند از ديگر شيوه هاي مشاوره استفاده نمايند، از خدمات مشاوره تلفني مي توانند به بهترين شكل بهره مند شوند.
·        اخذ خدمات مشاوره برای سالخوردگان و افرادی که  درگیر مشكلات خاص از قبيل معلوليت های و ناتوانی های جسمي،اجتماع گريزي و ...... میباشند امکان پذیر میباشد .
·        مشاوره تلفنی به افراد این امکان را می‌دهد که به راحتی مسائل و مشکلات را عنوان کنند زیرا برخی مشکلات به ویژه مسائل خانوادگی و  سوءاستفاده‌های جنسی را به راحتی و رودررو نمی‌توانند مطرح کنند
.تمـــــاس از تلفن ثابت با شمــــاره   9730267

بازدید : 1719 24 مهر 1393 ساعت 12:59 ق.ظ
نظرسنجی
آیا مشاوره حقوقی تلفنی میتواند برآورده کننده نیازهای حقوقی شما باشد ؟